POM / Delrin / Polioksimetilen

POM / Delrin / Polioksimetilen

POM / Delrin / Polioksimetilen

Pom / Delrin, Yüksek mekanik dayanım değerlerine sahip düşük sürtünme katsayılı kaygan bir malzemedir. Yataklarda ve burç uygulamalarında tercih edilir. Sert bir malzeme olduğu için dişli uygulamalarında, özellikle küçük çaplı dişlilerde kullanılır.

Üretim şekli dökümdür, yoğunluğu: 2.1 gr/cm3 – çalışma sıcaklığı: -250 ºC <> 270 ºC

Pom / Delrin Özellikleri

Yüksek mekanik mukavemeti, rutubete, suya, benzine, solventlere ve birçok çeşitli kimyasal maddelere dayanıklıdır, ölçülerinin sabit kalışı, işlenmesinin kolay olması, darbeye yüksek mukavemeti, yüksek elektrikli izolasyon özelliği, geniş ısı aralığında kullanılabilmesi.

İstanbul Bronz Firması olarak tüm peek ürünleri ve çeşitleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hızlı teslimatı ilke edinmiş firmamız müşterilerimizin tüm taleplerine aynı gün cevap vermeyi taahhüt eder. Ürünlerimiz 1. sınıf kalitede olup daima sattığımız ürünlerin arkasındayız, güvenilir bir metal tedarikçisi ile çalışmak istiyorsanız sizde tüm metal ve plastik çeşitlerimizi öğrenmek, detaylı bilgi almak veya hizmetlerimizden yararlanmak için hemen 0506 574 47 66 numaralı telefonumuzu arayabilir veya bilgi@istanbulbronz.com adresimize bilgilerinizi ve isteklerinizi yazarak size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Tüm isteklerinize gün içerisinde mutlaka dönüş sağlamaktayız. Peek özellikleri ve çeşitleri için tıklayın.

Kullanım Alanları

  • Havacılık
  • Kompresör Kanatları
  • Vana Parçaları
  • Makine Sanayi
  • Kimya ve ilaç Sanayi
  • Kablo Endüstrisi
  • Gıda Endüstrisi

Metal ve Plastik ürünleri alırken nelere dikkat edilmelidir

Öncelikle tüm metal çeşitlerini ve özellikle pom / delrin ürünleri almayı düşündüğünüz firmanın kurumsal bir yapıya sahip olup olmadığını sorgulayınız. Alacağınız ürünleri tedarik konusunda sıkıntı çekip çekmeyeceğinizi belirleyiniz, siparişlerinizi aynı gün almayı taahhüt eden firmalarla çalışmayı ve en önemlisi sattığı ürünün kaliteli olup olmadığına bakınız sadece ucuz olsun diye yaptığınız işleri riske atmayın ve sizi yarı yolda bırakmayacak firmalarla çalışın. Biz İstanbul Bronz firması olarak uzun yıllar sektörün içerisinde olma ve birçok memnun müşteriye sahip olma avantajıyla müşterilerimize sadece ürün satmak için değil onların doğru yerde doğru ürünü ve kaliteli ürünü kullanmaları için gerekli tüm tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Sizlerde hangi metal türünü nerede kullanacağınız dan emin değilseniz bizleri sadece ürün almak için değil gerekli bilgileri almak içinde her zaman bizleri  0506 574 47 66 telefonumuzdan arayabilir veya bilgi@istanbulbronz.com adresimize mail yazabilirsiniz. Amacımız sadece ürün satmak değil müşterilerimizin doğru alanda, doğru işte alacakları ürünü kullanmalarıdır.

Pom / Delrin Çeşitleri

Pom çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz ; gf, cf, pvx, tf10 mavi başlıca çeşitlerindendir.

Pom / Delrin Fiyatları

Pom / Delrin fiyatları kullanacağınız ürün türüne göre değişmektedir, fiyatları doğru, ucuz alabilmek güvenilir ve hızlı  temin edebilmek için 0506 574 47 66 numaralı hattımızdan bizleri arayabilir kullanacağınız alanı belirterek detaylı bilgiler verdikten sonra fiyatlara ulaşabilirsiniz. Sadece ürün almak için değil kafanızdaki tüm soruları cevaplandırmak için bizlere iletişime geçebilirsiniz. Londra Metal Piyasası sitesine ulaşmak için tıklayınız.