Alüminyum

Alüminyum

aluminyum

Alüminyum

Alüminyum, saf olarak veya alaşımları ile başta yapı sektöründe olmak üzere taşıma ile havacılık ve uzay sektörlerinde yaşamsal önemdedir. Ayrıca toz halinde gümüş rengini tam olarak veren nadir metallerden olması nedeniyle boya malzemesi olarak ta kullanılır. Yine görünür ışıkta altın ve gümüşten daha parlaktır. İyi bir sıcaklık ve elektrik iletkenidir öyle ki süper iletken yapımında kullanılmaktadır.

Alüminyum kullanım alanları :
-Ulaşım (otomobiller, uçaklar, kamyonlar, demiryolları, gemiler, bisikletler)
-Paketleme (konserve kutuları ve yiyecek saklama folyoları)
-İçme suyu elde etme (zararlı içeriklerin arındırılması)
-Yapı sektörü (pencere, kapı, kaplama, kablolama)
-Mutfak aletleri ve bıçak yapımında
-Enerji taşıma

İstanbul Bronz Firması olarak tüm alüminyum ve alüminyum çeşitleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hızlı teslimatı ilke edinmiş firmamız müşterilerimizin tüm taleplerine aynı gün cevap vermeyi taahhüt eder. Ürünlerimiz 1. sınıf kalitede olup daima sattığımız ürünlerin arkasındayız, güvenilir bir metal tedarikçisi ile çalışmak istiyorsanız sizde tüm metal ve plastik çeşitlerimizi öğrenmek, detaylı bilgi almak veya hizmetlerimizden yararlanmak için hemen 0506 574 47 66 numaralı telefonumuzu arayabilir veya bilgi@istanbulbronz.com adresimize bilgilerinizi ve isteklerinizi yazarak size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Tüm isteklerinize gün içerisinde mutlaka dönüş sağlamaktayız. Alüminyum özellikleri ve çeşitleri için tıklayın.

Alüminyum Kullanım Alanları

  • Savunma Sanayi
  • Uçak Sanayi
  • İnşaat Sanayi
  • Makine Sanayi
  • Marine Sanayi
  • Gıda Sanayi
  • Medikal Sanayi

Alüminyum ürünleri alırken nelere dikkat edilmelidir

Öncelikle tüm metal çeşitlerini ve özellikle alüminyum ürünleri almayı düşündüğünüz firmanın kurumsal bir yapıya sahip olup olmadığını sorgulayınız. Alacağınız ürünleri tedarik konusunda sıkıntı çekip çekmeyeceğinizi belirleyiniz, siparişlerinizi aynı gün almayı taahhüt eden firmalarla çalışmayı ve en önemlisi sattığı ürünün kaliteli olup olmadığına bakınız sadece ucuz olsun diye yaptığınız işleri riske atmayın ve sizi yarı yolda bırakmayacak firmalarla çalışın. Biz İstanbul Bronz firması olarak uzun yıllar sektörün içerisinde olma ve birçok memnun müşteriye sahip olma avantajıyla müşterilerimize sadece ürün satmak için değil onların doğru yerde doğru ürünü ve kaliteli ürünü kullanmaları için gerekli tüm tecrübelerimizi paylaşıyoruz. Sizlerde hangi metal türünü nerede kullanacağınız dan emin değilseniz bizleri sadece ürün almak için değil gerekli bilgileri almak içinde her zaman bizleri  0506 574 47 66 telefonumuzdan arayabilir veya bilgi@istanbulbronz.com adresimize mail yazabilirsiniz. Amacımız sadece ürün satmak değil müşterilerimizin doğru alanda, doğru işte alacakları ürünü kullanmalarıdır.

Alüminyum Çeşitleri

Alüminyum çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz ; çubuk, boru, köşebent, levha, profil, lama, trapez, desenli levha, çetalı levha, eloksallı levha, rulo, şerit, elek, külçe başlıca çeşitlerindendir.

Alüminyum Fiyatları

Alüminyum fiyatları kullanacağınız ürün türüne göre değişmektedir, fiyatları doğru, ucuz alabilmek güvenilir ve hızlı  temin edebilmek için 0506 574 47 66 numaralı hattımızdan bizleri arayabilir kullanacağınız alanı belirterek detaylı bilgiler verdikten sonra fiyatlara ulaşabilirsiniz. Sadece ürün almak için değil kafanızdaki tüm soruları cevaplandırmak için bizlere iletişime geçebilirsiniz.