Hakkımızda

İstanbul Bronz : GüvenilirHızlıEn iyi Fiyat

Biz Kimiz?

İstanbul Bronz  hızla gelişmekte olan sanayimizde siz değerli üretici firmalarımıza; hızlı, ucuz ve kaliteli üretim sürecinde daha verimli olabilmeniz amacıyla en iyi bir şekilde hizmet vermektedir. İstanbul Bronz’un, alüminyum, pirinç, bakır, bronz, demir, çelik ve endüstriyel plastik konusunda en iyi partneriniz olacağına biz tüm tecrübe ve kalbimizle inanıyoruz ve çalıştıkça sizinde buna katılacağınızı düşünüyoruz.
15 yıllık endüstriyel bilgi ve tecrübemizle, teknik ekibimizle, güvenilir ve uygun fiyatlarla sektörün en geniş ve teknolojinin  gerektirdiği en yeni ürünlerle hizmetindeyiz, genç ve  dinamik ekibimizle daima yanınızdayız.

İstanbul Bronz, kuruluşundan günümüze kadar müşteri memnuniyetini esas almış ve kaliteli ürün anlayışını ön planda tutmuştur. Bu anlayışla uzun yıllar siz değerli müşterilerimizle birlikte daha ileri gidebilmeyi ümit ediyoruz.

Vizyonumuz

Misyonumuz.

Güvenilirlik
100%
En iyi Fiyat
100%
Hızlı Sevkiyat
100%
Müşteri Memnuniyeti
100%

Kısa Hikayemiz

Kısaca İstanbul Bronz kuruluşu ve bu zamana kadar olan faaliyetleri.

2018

Yeni Ofisimize Taşındık

Yeni Ofisimize Taşındık

2018 yılı itibari ile Kocaeli / Gebze’ deki yeni ve modern merkezimize taşındık.

2015

Yeni İş Ortakları

Yeni İş Ortakları

2014 yılına geldiğimizde yeni düşünceler ve hedefler doğrultusunda birçok sanayici iş ortakları ile malzeme ağımızı genişlettik.

2013

Kuruluş

Kuruluş

İstanbul Bronz ilk ticaret faaliyetlerine başlamıştır.

2022

Yeni Satış Ofisi

Yeni Satış Ofisi

İstanbul Bronz 2022 yılında yeni satış ofisine geçmiştir.

İstanbul Bronz Firması olarak tüm metal ve plastik ürünleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hızlı teslimatı ilke edinmiş firmamız müşterilerimizin tüm taleplerine aynı gün cevap vermeyi taahhüt eder. Ürünlerimiz 1. sınıf kalitede olup daima sattığımız ürünlerin arkasındayız, güvenilir bir metal tedarikçisi ile çalışmak istiyorsanız sizde tüm metal ve plastik çeşitlerimizi öğrenmek, detaylı bilgi almak veya hizmetlerimizden yararlanmak için hemen 0506 574 47 66 numaralı telefonumuzu arayabilir veya bilgi@istanbulbronz.com adresimize bilgilerinizi ve isteklerinizi yazarak size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Tüm isteklerinize gün içerisinde mutlaka dönüş sağlamaktayız. Ürünlerimizi ve çeşitlerini görmek için tıklayın.

Öncelikle tüm metal ve plastik ürünlerini almayı düşündüğünüz firmanın kurumsal bir yapıya sahip olup olmadığını sorgulayınız. Alacağınız ürünleri tedarik konusunda sıkıntı çekip çekmeyeceğinizi belirleyiniz, siparişlerinizi aynı gün almayı taahhüt eden firmalarla çalışmayı ve en önemlisi sattığı ürünün kaliteli olup olmadığına bakınız sadece ucuz olsun diye yaptığınız işleri riske atmayın ve sizi yarı yolda bırakmayacak firmalarla çalışın.